Trepang2 náhled

Nová FPS Trepang2 se těší popularitě

2. 7. 2023
Zdroj náhledu: Trepang Studios

Máte chuť na nějakou pořádnou kvalitní FPS, která vás dokáže vtáhnout do akce? Máme pro vás tip na žhavou novinku od známého vydavatele Team17. Jedná se o Trepang2, který na Steamu vyšel teprve nedávno, konkrétně 21. června, nicméně se těší již teď velké popularitě. Během tak krátké chvíle se může pyšnit již skoro dvěma tisíci recenzí na Steamu, z toho neuvěřitelných 95 % je kladných. Trepang Studios, které stojí za tímto počinem, si totiž očividně na hře dalo velice záležet. Někteří hráči ji dokonce lehce přirovnávají k populární herní sérii F.E.A.R.

Trepang2 se ocitnete v roli uprchlého vojáka, kterého žene nenávist a myšlenka na pomstu. Zajímavostí ale je, že si vlastně absolutně nevzpomínáte na svoji minulost, a aby toho nebylo málo, jste obdařeni určitými nadpřirozenými schopnostmi. Těšit se také můžete na zpomalování času, díky kterému se můžete ladně vyhýbat kulkám od svých nepřátel. Pokud vás Trepang2 zaujal, na Steamu si jej můžete zakoupit za 29,99 eur. Těšit se také můžete na recenzi, kterou na našem webu již brzy zveřejníme.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.