LEGO Brawls – úvodka

Nový event pro LEGO Brawls

3. 9. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Dnes byla společností Bandai Namco Europe oznámena nová aktualizace s názvem Brawl Out pro oblíbenou hru LEGO Brawls. Tato aktualizace přináší zcela nové úrovně plné soubojů, ve kterých se hráči utkají s postavami z klasických LEGO světů, čímž do hry přidává nový soutěžní prvek.

V průběhu září se hráči mohou těšit na vzrušující akce v rámci týdenních události Brawl Out. Každý týden se střídají různá tematická prostředí a hráči mohou zjistit, které z těchto témat bude vládnout. Tato tematická střetnutí zahrnují Western proti Castle, Ninjago proti VIDIYO, Piráti proti Hidden Side a Space proti Jurassic. Hráči budou mít možnost získat nový obsah z časově omezených sáčků, kde mohou objevit postavy jako T-Rexův fanoušek, Robotí bojovník, Rogue a mnoho dalších.

Navíc nová aktualizace přidává do hry nový herní režim s názvem „Trophy Rush“. V tomto režimu budou hráči soutěžit o sbírání co nejvíce zlatých cvočků a budou se snažit dosáhnout nejlepšího výsledku.

LEGO Brawls je týmová akční hra z kostek, která nabízí možnost hraní napříč různými platformami a obsahuje několik herních režimů. Hráči budou stavět a soupeřit s vlastními jedinečnými rváči v podobě LEGO Minifigurek, které mohou přizpůsobit svým preferencím, strategii a hernímu stylu s více než 77 biliony možností personalizace. Hra zahrnuje ikonické úrovně LEGO s tematickými světy od klasických témat, jako jsou Vesmír a Hrad, až po oblíbená témata jako LEGO Jurassic World™, LEGO NINJAGO® a LEGO Monkie Kid™ a mnoho dalšího.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.