Destiny 2 Vow-of-the-Disciple

Nový raid v Destiny 2 byl pokořen hned první den

8. 3. 2022
Zdroj náhledu: Bungie

Raidy neodmyslitelně patří do světa Destiny již dlouhá léta. Za ten čas jsme se již museli i s některými rozloučit. Tvůrci ale stále pracují na nových raidech, které jsou mnohdy obtížným úkolem i pro ty nejlepší a nejzdatnější hráče. Nejnovější z nich, Vow of the Disciple, byl však překonán hned první den od jeho vydání.

Zdroj: Bungie

V sobotu večer 5. března byl spuštěn nový raid Vow of the Disciple. Tato očekávaná událost láká mnoho hráčů a klanů po celém světě, kteří se snaží o jedno – dokončit raid jako první na světě, a to do 24 hodin od spuštění. Samotné spuštění se bohužel neobešlo bez problémů, jak si již u Destiny 2 zvykáme. Problémy se servery, chybové hlášky i odpojování jednotlivých členů skupiny ze hry narušilo plynulý start nové challenge. Mnoho týmů tak ztratilo i několik hodin drahocenného času.

Dvojnásobní vítězové

V neděli jsme nakonec objevili vítěze. Jako první dokončili raid hráči z klanu Elysium. Tento klan také přešel jako první předchozí raid Vault of Glass, a tak se stal již dvojnásobným vítězem. Nutné je podotknout, že ani tým z klanu Elysium neměl hladký začátek a přišel o dvě hodiny hraní kvůli problémům s připojením. Přesto skupina složená z hráčů Cruz, Kyros, Moople, Quazz, Saltagreppo a Slap úspěšně dokončila raid a stihla to pohodlně v limitu 24 hodin. Na dokončení jim stačilo 7 hodin a 14 minut, druhý tým skončil za nimi o pouhé tři minuty.

Na celý záznam průchodu se můžete podívat na přiloženém videu, které zveřejnil Saltagreppo. Dokončením raidu se všem hráčům odemklo pokračování příběhu. Taktéž se v lokaci v blízkosti raidu objevila nová mise, která dále poodhaluje příběh.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.