Destiny 2 Vow-of-the-Disciple

Nový raid v Destiny 2 byl pokořen hned první den

8. 3. 2022
Zdroj náhledu: Bungie

Raidy neodmyslitelně patří do světa Destiny již dlouhá léta. Za ten čas jsme se již museli i s některými rozloučit. Tvůrci ale stále pracují na nových raidech, které jsou mnohdy obtížným úkolem i pro ty nejlepší a nejzdatnější hráče. Nejnovější z nich, Vow of the Disciple, byl však překonán hned první den od jeho vydání.

Destiny 2 Vow-of-the-Disciple opasek

Zdroj: Bungie

V sobotu večer 5. března byl spuštěn nový raid Vow of the Disciple. Tato očekávaná událost láká mnoho hráčů a klanů po celém světě, kteří se snaží o jedno – dokončit raid jako první na světě, a to do 24 hodin od spuštění. Samotné spuštění se bohužel neobešlo bez problémů, jak si již u Destiny 2 zvykáme. Problémy se servery, chybové hlášky i odpojování jednotlivých členů skupiny ze hry narušilo plynulý start nové challenge. Mnoho týmů tak ztratilo i několik hodin drahocenného času.

Dvojnásobní vítězové

V neděli jsme nakonec objevili vítěze. Jako první dokončili raid hráči z klanu Elysium. Tento klan také přešel jako první předchozí raid Vault of Glass, a tak se stal již dvojnásobným vítězem. Nutné je podotknout, že ani tým z klanu Elysium neměl hladký začátek a přišel o dvě hodiny hraní kvůli problémům s připojením. Přesto skupina složená z hráčů Cruz, Kyros, Moople, Quazz, Saltagreppo a Slap úspěšně dokončila raid a stihla to pohodlně v limitu 24 hodin. Na dokončení jim stačilo 7 hodin a 14 minut, druhý tým skončil za nimi o pouhé tři minuty.https://twitter.com/DestinyTheGame/status/1500309949867454470?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1500309949867454470%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamer.com%2Fdestiny-2-clan-wins-two-worlds-first-raid-races-in-a-row%2FNa celý záznam průchodu se můžete podívat na přiloženém videu, které zveřejnil Saltagreppo. Dokončením raidu se všem hráčům odemklo pokračování příběhu. Taktéž se v lokaci v blízkosti raidu objevila nová mise, která dále poodhaluje příběh.https://www.youtube.com/watch?v=lJ8BbSYD2vo&ab_channel=Saltagreppo

Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.