Nový raid v Destiny 2 byl pokořen hned první den

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bungie
Raidy neodmyslitelně patří do světa Destiny již dlouhá léta. Za ten čas jsme se již museli i s některými rozloučit. Tvůrci ale stále pracují na nových raidech, které jsou mnohdy obtížným úkolem i pro ty nejlepší a nejzdatnější hráče. Nejnovější z nich, Vow of the Disciple, byl však překonán hned první den od jeho vydání.
Destiny 2 Vow-of-the-Disciple opasek

Zdroj: Bungie

V sobotu večer 5. března byl spuštěn nový raid Vow of the Disciple. Tato očekávaná událost láká mnoho hráčů a klanů po celém světě, kteří se snaží o jedno – dokončit raid jako první na světě, a to do 24 hodin od spuštění. Samotné spuštění se bohužel neobešlo bez problémů, jak si již u Destiny 2 zvykáme. Problémy se servery, chybové hlášky i odpojování jednotlivých členů skupiny ze hry narušilo plynulý start nové challenge. Mnoho týmů tak ztratilo i několik hodin drahocenného času.

Dvojnásobní vítězové

V neděli jsme nakonec objevili vítěze. Jako první dokončili raid hráči z klanu Elysium. Tento klan také přešel jako první předchozí raid Vault of Glass, a tak se stal již dvojnásobným vítězem. Nutné je podotknout, že ani tým z klanu Elysium neměl hladký začátek a přišel o dvě hodiny hraní kvůli problémům s připojením. Přesto skupina složená z hráčů Cruz, Kyros, Moople, Quazz, Saltagreppo a Slap úspěšně dokončila raid a stihla to pohodlně v limitu 24 hodin. Na dokončení jim stačilo 7 hodin a 14 minut, druhý tým skončil za nimi o pouhé tři minuty.
Na celý záznam průchodu se můžete podívat na přiloženém videu, které zveřejnil Saltagreppo. Dokončením raidu se všem hráčům odemklo pokračování příběhu. Taktéž se v lokaci v blízkosti raidu objevila nová mise, která dále poodhaluje příběh.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn