Sons of the Forest náhled

Nový Sons of the Forest prodal během prvních 24 hodin dva miliony kopií

26. 2. 2023
Zdroj náhledu: EndNightGames

Pokračování survival hry The Forest, které oficiálně vyšlo před pár dny, se může již nyní chlubit skvělým milníkem. Za prvních 24 hodin prodal Sons of the Forest více než dva miliony kopií. Velký úspěch pro studio Endnight Games.

Prodeje nicméně nejsou jediným úspěchem nového Sons of the Forest. Hra boduje také u diváků na streamovací platformě Twitch, kde se dokonce na chvíli pohybovala na samotném vrcholu. Ve čtvrtek 23. února sledovalo titul na platformě Twitch celkem 769 285 diváků. Co se pak týče dalších úspěchů, o den později, tedy 24. února, hrálo titul přibližně 350 000 souběžných hráčů. Jde vidět, že o pokračování survival hry The Forest je bezpochyby obrovský zájem.

Titul se v současnosti nachází v předběžném přístupu, kde má dle slov vývojářů strávit přibližně šest až osm měsíců.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.