No Man's Sky – Cover

No Man’s Sky obdrželo aktualizaci Fractal

25. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Nová aktualizace Fractal, která před pár dny vyšla zcela zdarma pro všechny majitele hry No Man’s Sky, přidává podporu Playstation VR2 a také nový obsah.

Akční vesmírná survival adventura No Man’s Sky, která od svého neúspěchu v roce 2016 zažila velký návrat, se dočkala další aktualizace, tentokrát s přezdívkou Fractal. Nový update přináší do hry podporu Playstation VR2 a rovněž několik obecných vylepšení pro VR hraní. Jde například o podporu 3D zvuku, vylepšené uživatelské rozhraní nebo o jednodušší interakce. Aktualizace umožňuje hráčům snadno přepínat z VR na standardní hraní a přitom zůstat u stejné uložené pozice.Kromě toho nabízí Fractal i několik novinek v rámci obsahu. Hráči mohou získat novou vesmírnou loď Utopia Seeder a objevit novou expedici „Utopia“, která hráče vyzývá ke spolupráci a obnově opuštěné sluneční soustavy pro tajemnou nadaci Utopia. Pro majitele konzole Nintendo Switch jsou nyní navíc zpřístupněny mise Nexus a Quicksilver a také k příběh „Trace of Metal“, které již dříve vyšly na ostatních platformách.

No Man's Sky Fractal je k dispozici pro PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation VR2, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.