No Man’s Sky obdrželo aktualizaci Fractal

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Nová aktualizace Fractal, která před pár dny vyšla zcela zdarma pro všechny majitele hry No Man’s Sky, přidává podporu Playstation VR2 a také nový obsah.

Akční vesmírná survival adventura No Man’s Sky, která od svého neúspěchu v roce 2016 zažila velký návrat, se dočkala další aktualizace, tentokrát s přezdívkou Fractal. Nový update přináší do hry podporu Playstation VR2 a rovněž několik obecných vylepšení pro VR hraní. Jde například o podporu 3D zvuku, vylepšené uživatelské rozhraní nebo o jednodušší interakce. Aktualizace umožňuje hráčům snadno přepínat z VR na standardní hraní a přitom zůstat u stejné uložené pozice.
Kromě toho nabízí Fractal i několik novinek v rámci obsahu. Hráči mohou získat novou vesmírnou loď Utopia Seeder a objevit novou expedici „Utopia“, která hráče vyzývá ke spolupráci a obnově opuštěné sluneční soustavy pro tajemnou nadaci Utopia. Pro majitele konzole Nintendo Switch jsou nyní navíc zpřístupněny mise Nexus a Quicksilver a také k příběh „Trace of Metal“, které již dříve vyšly na ostatních platformách.

No Man’s Sky Fractal je k dispozici pro PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation VR2, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn