Call of Duty – modern warfare 2

Nvidia opravila problémy s padáním hry Call of Duty: Modern Warfare 2

15. 11. 2022
Zdroj náhledu: Infinity Ward

Nové ovladače pro grafické karty Nvidia zásadním způsobem vylepšují výkon hry Call of Duty: Modern Warfare 2 a řeší například časté padání, které uživatele trápilo ze všeho nejvíce.

Zdroj: Activision

Ovladače Nvidia ve verzi 526.47 způsobovaly hráčům velké problémy, přičemž všem uživatelům bylo doporučeno držet se spíše starších verzí. Konkrétně hru Call of Duty: Modern Warfare 2 trápily časté pády i samotný výkon a stabilita při hraní. Nově by měly být k dispozici ovladače 526.86, které problémy ve hře řeší.

Kromě výkonu nabízí nová verze i lepší stabilitu, vylepšený výkon ve hře pro více hráčů a přináší také podporu funkcí NVIDIA DLSS Super Resolution a NVIDIA Reflex. Novou verzi ovladače můžete stahovat na oficiálních stránkách Nvidie.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.