Wanted Racoon skateboard

Nyní můžete hrát Wanted Racoon s kamarády!

31. 5. 2023
Zdroj náhledu: MAD Sprouts

Vývojáři z MAD Sprouts stále pracují na své hře ze světa zvířátek. Wanted Raccoon je stealth hra z pohledu třetí osoby, která vás zavede do světa uličnických a hravých medvídků mývalů, nucených vypořádat se s příchodem lidí do jejich domoviny. Titul má silnou inspiraci v animovaném filmu Za plotem z roku 2006.

Nyní si můžete vychutnat toto dobrodružství i s kamarády. V rámci poslední aktualizace titul získává multiplayer, který je zatím dle slov vývojářů v rané fázi. Tento fakt je potřeba mít na vědomí, protože se při hraní mohou vyskytnout nějaké ty chyby. Nyní si tak můžete vyzkoušet klasické připojení do lobby, seznam hráčů, animace postav a synchronizaci polohy a pohybů.

Zdroj: MAD Sprouts

V rámci poslední aktualizace bylo přidány také dvě nové mise, které můžete získat od kamaráda holuba. Změnou prošlo i chování policistů a zároveň je s nimi spojena také specifická událost. Bylo opraveno i několik známých bugů v rámci ovládání s použitím gamepadu.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.