Outriders - Xbox Game Pass

Outriders lze až do čtvrtka hrát zcela zdarma

21. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vzhledem k tomu, že nové rozšíření Worldslayer se nezadržitelně blíží, chce Square Enix díky této akci získat další hráče. Kromě toho lze Outriders získat také za nižší cenu.

Přestože nový looter-shooter titul Outriders nebyl u všech hráčů a novinářů přijat úplně s otevřenou náručí, nic nezabránilo studiu People Can Fly jeho obsah dále rozšiřovat. Nová expanze Worldslayer, která spatří světlo světa 30. června, nabídne zcela nové lokace, zbraně, vybavení a spoustu dalšího obsahu.

Při této příležitosti se vývojáři z People Can Fly rozhodli tuto akci uvolnit na pár dní zdarma, a to konkrétně do čtvrtka 23. června do 19:00 našeho času. Zároveň je k dispozici i 45% sleva a titul tak můžete sehnat za nějakých 22 euro, tedy 540 Kč. Akce se vztahuje pouze na PC verzi na Steamu. Pokud se rozhodnete hru zakoupit, veškerý postup z volného hraní se vám automaticky přenese.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.