Overwatch 2 by mohl mít battle pass

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Hlavní designer uživatelského rozhraní společnosti Blizzard Jayson Kirby zveřejnil konceptuální podobu připravovaného menu pro Overwatch 2 prostřednictvím platformy pro sdílení uměleckých děl Artstation, o čemž informoval server Attack of the Fanboy.

Tématem tohoto menu je Bastion, který se podobá první epizodě spolu s panelem Halloween Terror. Nechybí ani obvyklé možnosti jako Play, Heroes, Settings a Social. Nicméně tento seznam se vyznačuje jednou zvláštností: „Battle Pass“.
Overwatch 2 – battle pass

Zdroj: Artstation

Blizzard prozatím neinformoval o něčem podobném a Kirby zdůraznil přímo v popisku obrázku, že jde pouze o počáteční koncept. Za pozornost rovněž stojí, že na projektu Kirby od roku 2020 již nepracuje. Nicméně není vyloučeno, že možnost přejít do menu a sledovat průběh vašeho battle passu již někdy existovala či existovat skutečně může.
Zda tomu tak opravdu je, se můžeme přesvědčit v nadcházejících týdnech, protože uzavřená beta Overwatch 2 by měla začít ještě tento měsíc. Během toho budou moci hráči objevit nového hrdinu, nové mapy a další možnosti průzkumu.

Zdroj: gamesradar.com, attackofthefanboy.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn