Pathfinder Wrath of the Righteous

Pathfinder: Wrath of the Righteous - nové DLC

5. 3. 2022
Zdroj náhledu: Owlcat Games

Hra Pathfinder: Wrath of the Righteous, která navazuje na svého neméně úspěšného předchůdce, se stále těší velké oblibě. I když se počet aktivních hráčů již lehce snížil, stále ji hraje kolem tří tisíc hráčů i mimo hlavní hrací čas. Je však velmi pravděpodobné, že se hráči vrátí. Vývojáři totiž dle očekávání mnohých vydali další DLC k této skvělé hře.

Co přinese Pathfinder: Wrath of the Righteous - Inevitable Excess?

DLC Inevitable Excess zavede hráče vstříc novému dobrodružství, které se odehrává před specifickou dějovou linkou v hlavní hře. Nový příběh bude vyžadovat všechny schopnosti hrdinů na vysoké úrovni a mytické síly v boji s téměř nepřemožitelnými protivníky. Hráči odpoví na volání Valmallose, mocné bytosti z jiné úrovně existence, která je odhodlána zastavit hrozící hrozbu pro vesmír.

Samozřejmostí je pak utkání s novými protivníky, kteří se vám pokusí zabránit na cestě za vaším cílem. Nic však nemusí být takové, jak se opravdu zdá. Přátelství je velmi křehké a někdy vás mohou zradit přátelé a postavy, na které budete spoléhat nejvíce. Tím spíše budete překvapeni, když vám pomocnou ruku nabídne někdo, od koho byste to nečekali.

„Nepřítel mého nepřítele je můj přítel, nebo nepřítel?“Dle informací vývojářů příběh DLC Inevitable Excess, které elegantně doplňuje hlavní příběhovou linii ve hře, rozšíří hrací dobu o necelých osm hodin čistého herního času. Samozřejmě bude záležet na vás, zda DLC proletíte, nebo si budete vychutnávat každou příležitost ve hře a také průzkum.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.