Pathfinder Wrath of The Righteous intro

Pathfinder: Wrath of The Righteous - oznámení

29. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Pathfinder: Wrath of The Righteous vyjde na PC i konzole!

Vývojářské studio Owlcat Games a vydavatel Koch Media oznámili, že Pathfinder: Wrath of The Righteous vyjde na PC v září 2021, přičemž konzolové vydání bude následovat později na podzim 2021. Příběh hry pojednává o světě ovládaném démony a nadpřirozenými silami a je samozřejmě na hráči, aby svět zachránil.

Zdroj: igdb.com

„Jako vývojáři her jsme vždy rádi, když se naše hry dostanou k co největšímu počtu hráčů. Od našich fanoušků jsme obdrželi mnoho dotazů a dnes můžeme oficiálně potvrdit, že Pathfinder: Wrath of The Righteous se objeví na konzolích, a to jak v digitální, tak v maloobchodní podobě,“ řekl Oleg Shpilchevskiy, šéf Owlcat Games.

„Jsme rádi, že můžeme pokračovat ve spolupráci se společností Koch Media a jejím nově spuštěným vydavatelstvím Prime Matter a přinášet do obchodů po celém světě fyzické kopie i pro konzole,“ dodal.

Rozsáhlá pevnost Drezen

Představen byl také Drezen, rozlehlá pevnost, která má během kampaně klíčovou roli. Je to největší pevnost, jakou kdy společnost Owlcat Games postavila.

V podstatě se hráči o městě dozvědí hned na začátku hry. Také komunikují s lidmi, kteří byli svědky obléhání (a jsou také zodpovědní za jeho ztrátu) před 70 lety. Na příkaz královny mají hráči za úkol dobýt pevnost zpět jakýmikoliv prostředky, přičemž výchozí místo útoku je „silně ovlivněno rozhodnutími hráčů a radami, kterými se řídí“. Pevnost se bude také neustále měnit v závislosti na zvolené mýtické cestě a dalších rozhodnutích učiněných v průběhu hry.

Hra vyjde na PC 2. září 2021, konzolové vydání bude následovat později na podzim 2021. PC verze bude k dispozici také prostřednictvím GeForce Now, pokud vás něco takového zajímá.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.