Perky Little Things – zlobiví amorci

Perky Little Things – zlobivý amorek

2. 3. 2021
 

Mnoho z nás si jistě pamatuje, jak jsme jako malí caparti hrávali hry na online webových stránkách. Ať už to byly různé simulátory líčení pro dívky, autíčka nebo jakékoliv puzzly. Perky Little Things si bere inspiraci z té snad nejvíce hrané oddechové hry, a to hledání předmětů na pozadí. Nenechte se ovšem zmást, o tom celá hra není. Zde se tento koncept společně s lehkou erotikou posouvá na úplně jiný level.

Kušuj rozdávat lásku!

I v nebi se podle všeho najdou nezbedníci, kteří raději tajně chodí kouřit za roh, než aby se věnovali svým nebeským povinnostem. Vy jste zrovna jeden z nich – amorek s nekalými úmysly a nezbednou fantazií. Poté, co vás načapá jedna krásná blonďatá a vnadně obdařená andělská dívka, jste za trest poslán na Zemi konat dobro a rozdávat radost… tedy v tomto případě spíše rozkoš. 

Hra obsahuje deset map/lokací s různou tematikou – nechybějí piráti, kouzelníci, divoký západ, Transylvánie, Vikingové, posilovna, televizní studio aj. V každé lokaci najdete spoustu referencí na filmová díla jako např. Piráti z Karibiku, Harry Potter, Zpátky do budoucnosti, Addamsova rodina, Star Wars, Alita, Batman… Vy jakožto amor musíte těm méně šťastným lidem na Zemi pomoci k tomu, aby i oni pocítili lásku. A jelikož jste zvrhlý amorek, místo lásky rozdáváte sexuální apetit. Na mapě je vždy několik postav a ne každá zrovna potřebuje zásah vaším vášnivým šípem.

Najdi a správně použij

Celý koncept hry je přitom velmi jednoduchý. Jedná se o hidden object hru, ve které je vaším úkolem nalézt předměty ukryté po obrazovce a následně tyto předměty použít na konkrétní postavy. Například najdete česnek a ten poté použijete k obraně dívky před upírem. Když budete dost pozorní, povede se vám najít i ukryté scény, jako je dívka ve skříni, tajná místnost, kde se pořádají orgie, nebo slečnu, která vám ráda odhalí svůj hrudník. Kdybyste hledali příliš dlouho, naskýtá se zde možnost pomoci skrze lupu. Na tu se ale úplně nespoléhejte, protože se aktivuje velmi pomalu a mnohdy vám ukáže hledaný předmět, na který jste tu půl hodinu doslova přímo koukali a nevšimli si ho. Ke každé mapě náleží i tematicky laděná hudba, která se ovšem opakujete stále dokola, až vám po chvíli začne lézt krkem. Naštěstí si ji můžete úplně vypnout, což  zachraňuje situaci.

Jako pohádka pro dospělé

Graficky hra vypadá skvěle. Jednotlivé postavy i pozadí jsou ručně kreslené a celkově má vše nádech do takové pohádky… jaká to ironie. Animaci má takřka každá věc, co se může hýbat. Proto lokace působí živým dojmem, že se v nich neustále něco děje. Bohužel jsou některé animace akcí velmi minimální a ne moc propracované, což trochu kazí celkový erotický dojem. Pokud se hra prezentuje jako 18+, nebylo by od věci trochu více sexuální akce rozpohybovat. Postavy se většinou pohupují sem a tam, což ne vždy působí dost eroticky.

Hra je propracovaná a promyšlená i přesto, že ji vytvořili pouze dva lidé ze studia Ktulhu Solutions. Občas možná budete kroutit nevěřícně hlavou, že přidělování a užití předmětů se ne vždy řídí logikou. Dát dívce nůžky, aby si z živého tygra mohla nastříhat slušivý kožich, moc smysl nedává, ale pobavíte se.

Perky Little Things je oddechová tak napůl logická a napůl erotická hra, u které nestrávíte dlouhou dobu. Vzhledem k množství lokací a v závislosti na vaší bystrosti hru projdete za 2–3 hodiny, poté nemáte žádnou záminku ani motivaci spouštět hru znovu. I tak jde o zábavný titul, který dokáže pobavit a navodit chlípné myšlenky. Ovšem neočekávejte žádné propracované sexuální akty.

Klady
 • vizuální zpracování
 • spoustu referencí na filmové tituly
 • možnost zapnout cenzurovaný režim
Zápory
 • otravná opakující se hudba u některých lokací
 • některé animace by mohly být propracovanější
Platforma PC
 • Datum vydání 14.02.2020
 • 0.0

  Doporučujeme

  Nikola Erlebachová

  Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

  Sledujte nás:

  © 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.