Pets Hotel intro

Pets Hotel aneb ráj pro mazlíčky

24. 8. 2021
Zdroj náhledu: Crimson Lion Entertainment

Hra Pets Hotel chce, aby hráči vybudovali místo, kde se domácí mazlíčci mohou cítit jako doma

Ve hře, která je zaměřena na domácí mazlíčky, můžete postavit, navrhnout a provozovat hotel, kde se budete starat o kočky, psy, želvy a spoustu dalších zvířat. Pokud vaším snem tedy bylo povolání veterináře nebo jste se chtěli nějakým způsobem starat o zvířátka, ať už v pet centru nebo útulku, ale z nějakého důvodu vám to nevyšlo (alergie, přání rodičů atd.), zde si to můžete vynahradit.
Majitelé domácích zvířat vám svá zvířata přivezou do hotelu, kde je budete muset podle jejich pokynů nakrmit. Tyto pokyny ke krmení zahrnují značku krmiva, množství (g/kg), frekvenci (například 2× denně) a typ krmiva (například mokré nebo suché). Základní věci, ale vzhledem k tomu, že provozujete hotel pro domácí zvířata, to bude váš denní chléb.

Zdroj: Crimson Lion Entertainment

Jste zodpovědní za zdraví svěřených mazlíčků

Budete také muset zvířata ošetřovat a udržovat v dobré kondici i náladě. Se zvířátky si budete i hrát, aby se jim nestýskalo po jejich majitelích a to nemělo negativní vliv na jejich zdraví. Pokud chcete mít opakované zakázky nebo prostě obchody obecně, budete muset uspokojit své zákazníky tím, že se o jejich domácí mazlíčky dobře postaráte.https://www.youtube.com/watch?v=l2N0-haFC64

Postupem hry budete nakonec svůj podnik rozšiřovat, aby se stal nejlepším hotelem pro zvířata. Můžete se dostat i do nejlépe hodnocených hotelů pro zvířátka na světě, kde každé zvířátko dostane luxusní péči, která se kolikrát nedostane ani člověku. (To se ostatně stačí podívat na některé konzervy pro zvířata a porovnat obsah masa s konzervami pro lidi, pozn. red.)

Budete mít několik pokojů zařízených pro různé druhy zvířat s velkými hřišti, která budou obklopovat váš hotel zvenčí i zevnitř. Například psi budou mít venku tunely, kterými mohou běhat, a kočky budou mít uvnitř věže, po kterých mohou šplhat.

Hru můžete sledovat zde. 

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.