Pharaoh: A New Era je za rohem!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Slunce, pyramidy, chrámy, ale taky spousta hladových lidí, kteří spoléhají na vaši ochranu. To je realita dnes již legendární a zároveň stařičké budovatelské strategie Pharaoh, která původně vyšla už před více než 20 lety, konkrétně v roce 1999. Nyní však vydavatel DotEmu převzal Pharaoh pod svá křídla a pro všechny milovníky egyptského podnebí si připravil novou podobu Pharaoh: A New Era. 

Nejvíce se slavnému titulu Pharaoh přiblížil český Nebuchadnezzar, a to zejména konceptem a skvělou propracovaností. Z přirovnávání k Pharaoh však vývojáři Nebuchadnezzar moc nadšeni nejsou, protože zaměření jejich hry je v konečné fázi přeci jen odlišné, a to i přesto, že je jednoznačně vidět inspirace již starými budovatelskými strategiemi, jakými byly kultovní Pharaoh a Zeus: Master of Olympus. Nejvíce je však vidět inspirace prvním zmíněným titulem, tedy Pharaoh z roku 1999 od Sierra Entertainment.

Nový Pharaoh je přepracovaný nejen graficky, ale samo sebou je upravena i hratelnost, aby se lépe přizpůsobila mladším hráčům zvyklým spíš na novodobé hry. A je pravda, že nový Pharaoh je opravdu hratelnější, rozhodně koukatelnější, a přitom neztratil nic ze své krásné exotické atmosféry. Takže směle vzhůru na cestu podél Nilu. V krátkém videu, které naleznete níže, se můžete blíže seznámit s tím, co vám nový Pharaoh nabídne. A nejlepší zpráva na konec – Pharaoh: A New Era vychází již 13. února letošního roku. 

Hru můžete sledovat zde.

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn