Pikmin 4 - Cover

Pikmin 4 mají datum vydání

11. 2. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Nintendo využila dnešní Nintendo Direct jako příležitost k novému pohledu na Pikmin 4. Stejně jako v původní hře vidíme v traileru hlavní postavu podobnou člověku, která ztroskotá na tajemné planetě, ale je zde spousta nových prvků, které by měly udržovat vše stále svěží, přestože se jedná o již čtvrtý díl této série.

Vidíme různé Pikminy s různými schopnostmi, včetně ledových Pikminů, kteří pomáhají zmrazit nepřátele a různé objekty. Je tu také roztomilé stvoření podobné psovi, které se zřejmě spojí s hráčem, aby mu mohlo rozbíjet překážky či aby Pikminy vozilo, a určitě bude mít další dosud neodhalené schopnosti.

Nintendo také odhalilo datum vydání, přičemž ho stanovilo na 21. července 2023.

Zdroj: Gameinformer

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.