planet zoo southeast asia

V novém DLC pro Planet Zoo se vydáme do Asie

29. 3. 2021
Zdroj náhledu: Frontier Developments

Frontier Developments přináší již v pořadí páté DLC do hry Planet Zoo. Balíček rozšíření s názvem Southeast Asia Animal Pack vás zavede do jihovýchodní Asie, kde na vás čeká rekordní množství nových zvířat, a je zde dostupný i zcela nový scénář.

Zdroj: Frontier Developments

Zbrusu nová zvířata i expozice

Balíček nabízí rovnou sedm nových živočichů a jeden druh hmyzu pro expozici, o některých zvířatech však uslyšíte možná úplně poprvé. Největším lákadlem je medvěd malajský, černě zbarvený medvídek s typickou bílou náprsenkou. Dalšími známými živočichy jsou levhart obláčkový a tapír čabrakovský. Řád sudokopytníků je zde zastoupen babirusou sulaweskou, prasátkem pocházejícím z Indonésie s výraznými dlouhými kly. Kahau nosatý je primát s velkým placatým nosem a v přírodě se vyskytuje pouze na ostrově Borneo. Poslední je psovitá šelma dhoul ussurijský a binturong, neznámé jméno, za kterým se skrývá stromová cibetka. Novým zástupcem do expozice je lupenitka obrovská, zelený hmyz s unikátním maskováním těla připomínajícím listí.

Zdroj: Frontier Developments

Velký zvířecí park

Ve scénáři zavítáte do zcela nového parku s názvem Haiwan-Hebat, který je téměř dokončen a čeká na otevření. Vaším úkolem bude dobudovat výběhy, adoptovat nová zvířata a přivítat zde návštěvníky. Musíte udržet péči o zvířata na velmi vysoké úrovni a zároveň máte za úkol dostat park do finančního zisku. Scenérie je záměrně připravena pro všech osm nových druhů zvířat, ale lze zde využít i ostatní živočichy dostupné ve hře Planet Zoo.

Zdroj: Frontier Developments

Placené rozšíření přichází společně s velkým updatem, který je pro všechny uživatele zdarma. Update 1.5 i DLC jsou dostupné od 30. března a za Southeast Asia Animal Pack zaplatíte cenu 9,99 – v přepočtu asi 260 Kč.


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Barešová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.