Warhammer 40,000 Space Marine 2 - Cover

Plánovaná online beta Warhammer 40,000: Space Marine 2 byla zrušena

9. 7. 2024
Zdroj náhledu: IGDB

Warhammer 40,000: Space Marine 2 od Saber Interactive je bezpochyby nejočekávanější hrou ze světa 40k pro tento rok. Téměř vymodlené pokračování příběhu bývalého kapitána, nyní poručíka Tituse z řad hrdých synů primarchy Guillimana nás tentokrát postaví primárně proti Tyranidům, ale v rámci multiplayerového PvP režimu si taktéž zabojujeme se služebníky Chaosu. Právě multiplayer, jehož součástí bude mimochodem i poměrně velká podpora PvE, si měl v dohledné době projít testem v rámci veřejné bety. Jenže, ouha! Nakonec ji budeme muset oželet.

Dle vyjádření vývojářů je nyní celý jejich tým plně soustředěn na optimalizaci a opravu zbývajících problémů, aby hra vyšla 9. září v co nejlepším možném stavu, tudíž by organizování a hostování veřejného beta testování jen několik týdnů před vydáním mělo za následek odvedení pozornosti týmu a mohlo mít negativní dopad na stav výsledného produktu. Jinými slovy, není na to čas.

Tato novinka pravděpodobně nepotěší zejména ty hráče, kteří se do testování přihlásili již několik měsíců dopředu. Aby je to tolik nemrzelo, vývojáři přislíbili všem, kteří se jim dobrovolně nabídli před 28. červnem 2024 unikátní skin „Porphyr Shield“ pro bolt pistoli, k němuž dostanou kód 1. října 2024. Warhammer 40,000: Space Marine 2 má totiž kromě jiného nabídnout i široké možnosti úpravy vzhledu vašeho mariňáka a jeho arzenálu, což částečně zdědila z prvního dílu. Tak odvahu a čest, bratři!


Článek pro Gaming Professors napsal Tomáš Pilbauer.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.