PlayerUnknown’s Battleground a mapa Taego

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: KRAFTON, Inc.

Byla zveřejněna krátká upoutávka představující nové exkluzivní funkce hry PlayerUnknown’s Battlegrounds, které se objeví s vydáním nové mapy Taego. Trailer je dlouhý jen několik vteřin, ale i tak je na něm vidět několik přídavků – zejména je zobrazen klečící hráč na kolenou, jak používá lékárničku, což bylo interpretováno jako schopnost samostatného zvedání sraženého hráče.

PlayerUnknowns Battlegrounds – nikam nepojedeš
PlayerUnknowns Battlegrounds – logo

Zdroj: KRAFTON, Inc.

Kromě toho je v klipu vidět vrtulník Chinook a několik nových zbraní ráže 5,56 mm: Mark 12 DMR a útočnou pušku K2, která střílí z nového vozu Hyundai Pony Coupe. To by odpovídalo, protože Taego je korejská lokalita a Hyundai i K2 pocházejí z Koreje, jedná se o standardní služební pušku korejských ozbrojených sil

Taego je první mapa PlayerUnknown’s Battlegrounds o rozměrech 8×8 od dob Miramaru a hráči očekávají, že bude obsahovat „gulag“, který umožní oživení, tj. mechaniku pro návrat poraženého hráče podobnou jako v Call of Duty: Warzone. Ta by měla být součástí aktualizace 12.2, která do hry dorazí 7. července. Další mapa po Taegu má kódové označení „Kiki“ a podle concept artů se jedná o městskou krajinu. Ta by se měla objevit později v průběhu tohoto roku.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn