PlayerUnknowns Battlegrounds – bunkr

PlayerUnknown's Battleground a mapa Taego

21. 6. 2021
Zdroj náhledu: KRAFTON, Inc.

Byla zveřejněna krátká upoutávka představující nové exkluzivní funkce hry PlayerUnknown's Battlegrounds, které se objeví s vydáním nové mapy Taego. Trailer je dlouhý jen několik vteřin, ale i tak je na něm vidět několik přídavků – zejména je zobrazen klečící hráč na kolenou, jak používá lékárničku, což bylo interpretováno jako schopnost samostatného zvedání sraženého hráče.

Zdroj: KRAFTON, Inc.

Kromě toho je v klipu vidět vrtulník Chinook a několik nových zbraní ráže 5,56 mm: Mark 12 DMR a útočnou pušku K2, která střílí z nového vozu Hyundai Pony Coupe. To by odpovídalo, protože Taego je korejská lokalita a Hyundai i K2 pocházejí z Koreje, jedná se o standardní služební pušku korejských ozbrojených sil

Taego je první mapa PlayerUnknown's Battlegrounds o rozměrech 8x8 od dob Miramaru a hráči očekávají, že bude obsahovat „gulag“, který umožní oživení, tj. mechaniku pro návrat poraženého hráče podobnou jako v Call of Duty: Warzone. Ta by měla být součástí aktualizace 12.2, která do hry dorazí 7. července. Další mapa po Taegu má kódové označení „Kiki“ a podle concept artů se jedná o městskou krajinu. Ta by se měla objevit později v průběhu tohoto roku.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.