The Elder Scrolls Online: co přijde v roce 2022?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
The Elder Scrolls Online jde nad rámec toho, co většina fanoušků MMO od hry chtěla. Zatímco jednotlivé hry The Elder Scrolls jsou omezeny na jeden region, Bethesda Software robustně rozšířila MMO o rozmanitou škálu DLC zkoumajících země včetně Morrowindu, Elsweyru a Blackwoodu. Nová upoutávka vydaná pro The Elder Scrolls Online naznačuje, kam MMO zavede dobrodruhy v roce 2022.
Nový trailer Bethesdy na The Elder Scrolls Online zachovává vysoká očekávání kladená na jejich filmové upoutávky. Hráčům je ukázána loď překračující vodní plochu do nového, působivě velkého města. Poté je zobrazen obrněný voják vycházející na balkón, jen aby za kamenným parapetem spatřil přílivovou vlnu.
Trailer je upoutávka, aby bylo jasno. Jeho účelem není potvrdit žádné oficiální podrobnosti týkající se dalšího rozšíření The Elder Scrolls Online, i když pro fanoušky Elder Scrolls existují vodítka, s nimiž mohou teoreticky pracovat. Pokud jde o oficiální oznámení, to přijde ve čtvrtek 27. ledna v 15:00 ET prostřednictvím oficiálního kanálu Bethesda Twitch. Oznámení bude o příští kapitole příběhu The Elder Scrolls Online a také DLC plánovaných na rok 2022.
Fanoušci věří, že už přišli na to, kam se bude další rozšíření pro The Elder Scrolls Online ubírat. Předpokládá se, že mapa zobrazená na začátku traileru pochází z Abeceanského moře, které leží západně od Tamrielu a severně od Summersetu. Navíc, brnění, které měl na sobě voják, naznačuje, že je Bretoncem, který pochází z High Rock. Někteří věří, že se nový obsah bude odehrávat na Bretony kontrolovaném ostrově u pobřeží Hammerfellu nebo Summersetu.
Netřeba dodávat, že pro hráče The Elder Scrolls Online je to vzrušující čas. Nový rok s sebou přináší nové destinace, které mohou prozkoumat a kde mohou zažít dobrodružství. Vše, co Bethesda požaduje, je, aby byli hráči trpěliví a počkali méně než měsíc, než dojde k úplnému odhalení.
The Elder Scrolls Online je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One a Xbox Series X/S.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn