the elder scrolls

The Elder Scrolls Online: co přijde v roce 2022?

6. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

The Elder Scrolls Online jde nad rámec toho, co většina fanoušků MMO od hry chtěla. Zatímco jednotlivé hry The Elder Scrolls se omezují na jeden region, Bethesda Software robustně rozšířila MMO o rozmanitou škálu DLC zkoumajících země včetně Morrowindu, Elsweyru a Blackwoodu. Nová upoutávka vydaná pro Elder Scrolls Online naznačuje, kam MMO zavede dobrodruhy v roce 2022.

Nový trailer Bethesdy zachovává vysoká očekávání kladená na jejich filmové upoutávky. Hráčům se ukazuje loď překračující vodní plochu do nového, působivě velkého města. Poté se objeví obrněný voják vycházející na balkón, jen aby za kamenným parapetem spatřil přílivovou vlnu.

Trailer je upoutávka, aby bylo jasno. Jeho účelem není potvrdit žádné oficiální podrobnosti týkající se dalšího rozšíření, i když pro fanoušky Elder Scrolls existují vodítka, s nimiž mohou teoreticky pracovat. Pokud jde o oficiální oznámení, to přijde ve čtvrtek 27. ledna v 15:00 ET prostřednictvím oficiálního kanálu Bethesda Twitch. Oznámení bude o příští kapitole příběhu The Elder Scrolls Online a také DLC plánovaných na rok 2022.

Fanoušci věří, že už přišli na to, kam se další rozšíření ubírá. Předpokládá se, že mapa zobrazená na začátku traileru pochází z Abeceanského moře, které leží západně od Tamrielu a severně od Summersetu. Navíc, brnění, které měl na sobě voják, naznačuje, že je Bretoncem, který pochází z High Rock. Někteří věří, že se nový obsah bude odehrávat na Bretony kontrolovaném ostrově u pobřeží Hammerfellu nebo Summersetu.

Netřeba dodávat, že pro hráče The Elder Scrolls Online je to vzrušující čas. Nový rok s sebou přináší nové destinace, které mohou prozkoumat a kde mohou zažít dobrodružství. Vše, co Bethesda požaduje, je, aby byli hráči trpěliví a počkali méně než měsíc, než dojde k úplnému odhalení.

Titul je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.