Shaman King

Poslední várka epizod k rebootu anime Shaman King dorazí na Netflix už příští týden

22. 5. 2022
Zdroj náhledu: Netflix

Zatímco v Japonsku už reboot skončil a momentálně se tam pracuje na pokračování, Netflix konečně oznámil, kdy vyjde poslední várka epizod, kde se všichni šamani připravují na závěrečnou bitvu. Termín vydání nejnovějších epizod je už 26. 5. Epizod by mělo být pravděpodobně čtrnáct a na našem Netflixu budou samozřejmě s českými titulkami.

Pokud anime neznáte, tak Shaman King vypráví příběh jednoho chlapce, Joha Asakury, který má šamanské schopnosti. Dokáže vidět duchy a je prakticky médiem. Kvůli tomu se také přihlásí do bojového turnaje, který se koná každých pět set let. Vítěz tohoto turnaje se pak stává Králem šamanů. Jedná se tak o klasický šónen, tedy nikdy se nevzdat, mít bandu kamarádů a hlavně dostat se na vrchol.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.