Moo Lander – cacodemone, jsi to ty...

Moo Lander zná své datum vydání

19. 4. 2022
Zdroj náhledu: The Sixth Hammer

V různých sci-fi filmech se vždy vedou války o nekonečný zdroj energie či snad tu nejmocnější látku ve vesmíru, která většinou nese futuristický název i vzhled. Vývojáři ze studia The Sixth Hammer na to ovšem šli trochu jinak. Jakožto poslední žijící svého druhu jménem Lander budete ve svém drobném létajícím talíři prozkoumávat neznámo a v něm hledat nekonečný zdroj MLÉKA. Ano, čtete správně. Ve hře Moo Lander je tím nekonečným zdrojem energie právě nad zlato cenné mléko, které se ve válce vytratilo. Abyste mohli opravit prastaré zařízení sloužící k jeho výrobě, budete řešit logické hádanky, bojovat s vychytralými nepřáteli a hlavně budete muset zkrotit vysoce inteligentní krávy!

Zdroj: The Sixth Hammer

Moo Lander nabídne cca dvanáctihodinovou kampaň pro jednoho hráče, ale tím vše nekončí. Hra vám také umožní s dalšími třemi kamarády rozpoutat válku o mléko v hned několika kooperativních a multiplayerových režimech! Hrát budete moct také za krávu a bránit své mléko před hrdiny tohoto příběhu. Chybět nemohou ani závody a PvP souboje.

Tento bláznivý kousek se na nás chystá už 27. května na PC a konzole, později v tomto roce vyjde také na Nintendo Switch. Mléku zdar!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.