Elden Ring – další boj na koni

Povedená replika katany z Elden Ring

7. 12. 2022
 

V poslední době se to v herním světě souls tituly jenom hemží. Některé jsou úspěšné, jiné skončí v propadlišti herních dějin. Mezi ty úspěšné rozhodně patří Elden Ring. Ten si od data vydání 25. února 2022 drží stále velký počet aktivních hráčů a 98 % kladných uživatelských recenzí na platformě Steam.

Elden Ring je rozsáhlá hra s obrovským otevřeným světem plným stovek bossů a děsivých nepřátel. Hráči si navíc mohou vybrat z nespočtu zbraní, kterými se těmto děsivým nepřátelům postaví, včetně kolosálních. Např. velké meče a velké sekery, tupých, jako jsou palcáty, a dalších epických pomůcek, jimiž lze usmrtit vaše nepřátele.

Jednou z nejznámějších a nejsilnějších zbraní ve hře Elden Ring je katana Rivers of Blood. Tato katana má pověst zbraně, která dokáže roztavit zdraví i těch nejsilnějších bossů. Navíc skvěle funguje i v soubojích proti jiným hráčům, což je také důvod, proč je tak oblíbená. Jednomu fanouškovi se zbraň zalíbila natolik, že se rozhodl vytvořit její skutečnou repliku.

Zdroj: ExImryll

Uživatel Redditu ExImryll nahrál na sociální síť sérii obrázků, na nichž je jeho neuvěřitelný výtvor. Pět fotografií ukazuje slavnou katanu z různých úhlů a na jednom obrázku uživatel drží zbraň, aby předvedl, jak vypadá v lidské ruce. Ačkoli je tato kopie o něco kratší než herní verze Rivers of Blood, vypadá téměř totožně jako originál, pokud jde o barevné schéma a celkový design. 

Nejzajímavějším rysem této repliky Rivers of Blood je však její lesklý povrch a textura, díky kterým vypadá, jako by byla zalitá skutečnou krví. Jak se dalo očekávat, ihned se objevily i zprávy od různých fanoušků, že chtějí katanu ihned koupit, ať napíše cenu. ExImryll však prohlásil, že katanu nehodlá prodávat, ale v budoucnu možná vytvoří další kopie podobných zbraní z Elden Ringu.

Zdroj: gamerant.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.