Dying Light 2 Stay Human - přátelé

Příběhové DLC pro Dying Light 2 nás má překvapit

2. 5. 2022
 

Chystané příběhové DLC má hráče překvapit. Alespoň to tvrdí Tymon Smektała, hlavní designér hry Dying Light 2. V rozhovoru pro wccftech Smektala mimoto potvrdil, že ačkoliv je DLC založené na příběhu, hráči nemusí mít dokončenou hlavní kampaň, aby si jej mohli užít, protože běží paralelně s hlavním příběhem.

Příběh se soustředí na konkrétní místo za hranicemi města Villedor. Samozřejmě ale bude třeba učinit některá rozhodnutí!“ dodal Smektała. „Je možné začít, jakmile Aiden dorazí do města. Vzhledem k tomu, že se jedná o první DLC, jsme nechtěli hráče nutit, aby hru dokončili dříve, než jej budou moci hrát. Podíval jsem se na některé spekulace, které na internetu vyjádřila naše komunita, ale žádná z těchto teorií se mi nezdála správná. Doufám tedy, že tímto DLC lidi pozitivně překvapíme.

Smektała rovněž potvrzuje, že se některé obsahové aktualizace, které Techland představí v tomto a příštím roce, zaměří především na různé typy online zážitků, přičemž dodává, že tým si myslí, že s multiplayerem pro Dying Light 2 by se toho dalo udělat hodně, od přidání více kooperativních mechanik až po spoustu různých zábavných herních režimů.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.