Forgotten but Unbroken

Přichází slovenský XCOM z druhé světové války Forgotten but Unbroken

11. 10. 2022
Zdroj náhledu: CenturionDevelopments

Forgotten but Unbroken je tahová strategie obsahující spoustu prvků ze známé série XCOM, na níž pracuje slovenské vývojářské studio Centurion Developments. Na rozdíl od XCOMu (nebo jeho nepřímého pokračovatele UFO) se ale ve Forgotten but Unbroken podíváme do druhé světové války. Budeme budovat základnu a pracovat se zástupci až šesti různých herních tříd. Každá třída bude mít navíc svou specifickou škálu schopností, jimiž budete definovat i průběh tahových střetů.

Povedete malé tajné partyzánské operace, které ale budou mít dopad na válečnou mašinérii. Budete tak především osvobozovat Evropu. Užijte si veškeré strategické možnosti, které bude hra nabízet, a porazte jedno z největších zel v historii lidstva. Hra navíc bude mít i český dabing, kde nám nejspíš opět zazáří Marek Vašut. Podívejte se tak na Steam a připravte se, je čas zastavit válku.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.