Prince of Persia The Two Thrones

Prince of Persia: The Two Thrones dostal neoficiální patch

5. 6. 2023
Zdroj náhledu: igdb

V dnešní době není nic zvláštního, když se modeři rozhodnou nějaký titul vylepšit, předělat nebo prostě nějakým způsobem upravit či přidat dodatečný obsah. V některých případech se však nejedná pouze o kosmetická vylepšení nebo dodatečný obsah, ale také o opravení chyb, ke kterým se vývojáři hry prostě nemají. Zkušený moder „Dawid Freeman“ vydal neoficiální patch pro Prince of Persia: The Two Thrones, který se následně ukázal pro hraní jako stěžejní. Tento patch kompletně upravuje problémy s prací myší a kamery, zároveň implementuje správnou podporu 4x MSAA a obnovuje gore efekty ve hře.

Další z věcí, které tento neoficiální patch řeší, je otravné automatické centrování kamery ve statických scénách a při běhu. Navíc přidává podporu diagonálního pohybu kamery a zcela odstraňuje deadzones myši. Výsledkem těchto změn je, že hra se nyní při používání myši ovládá skvěle.

Vstup myši se výrazně zlepšil, ale stále není dokonalý. Jediným přetrvávajícím problémem je snížená rychlost kamery při běhu a vertikálním pohybu kamery, tedy pohled nahoru a dolů. 

Celkově se jedná o povinný neoficiální patch pro ty, kteří si chtějí znovu zahrát tuto starou hru Prince of Persia. Patch si můžete  můžete stáhnout zde.

Zdroj: dsogaming.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.