Připravuje se hororová hra Aliens

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Survios Studio

Společnost Survios Studios pracuje na nové hře s pracovním názvem Aliens, která bude zasazena, jak již název napovídá, do kultovního sci-fi světa Vetřelce. Titul vzniká ve spolupráci s 20th Century Games, i když v tuto chvíli není pro hráče k dispozici mnoho podrobností. Nový titul Aliens bude hororová hra, možná podobná Alien: Isolation, a poskytne herní zážitek pro jednoho hráče.

V posledních letech vyšlo několik her s tematikou Vetřelce, které se setkaly se smíšenými reakcemi. Alien: Isolation a Aliens: Fireteam Elite jsou například dvě hry, které se snažily rozšířit sci-fi univerzum, s tím, že první zmíněný titul patří jednoznačně k těm lepším kouskům celkově, když budeme brát v potaz hororové hry. Alien: Isolation si drží své hodnocení stabilně na 91 % na platformě Steam.

Aliens art

Zdroj: Survios Studios

Hra Aliens bude podle předběžných informací obsahovat mnoho zajímavých herních prvků. Titul bude vydán pro konzole, PC a VR, poběží na Unreal Engine 5 a pravděpodobně bude obsahovat úchvatnou grafiku. Příběh hry je zatím zcela neznámý, společnost Survios však uvedla, že půjde o dobrodružství pro jednoho hráče, které se bude odehrávat po Vetřelci, ale před pokračováním filmu. Bude sledovat veterána vojenských sil, který je postaven před touhu zničit vetřelce neboli Xenomorfy. Hráči si pravděpodobně budou moci svou postavu do jisté míry přizpůsobit.

Aliens je momentálně ve fázi vývoje a v nejbližší době nevyjde. Hra by však neměla být pouze hororovou záležitostí a má obsahovat i podstatný akční prvek, ve kterém by měly figurovat různé druhy Xenomorfů. Na základě propagačních obrázků od Surviosu mohou hráči předpokládat, že se titul bude odehrávat na palubě lodí a základen, které jsou k vidění ve filmu Jamese Camerona. Podrobnosti o herních mapách samozřejmě nebudou potvrzeny, dokud společnost Survios nezveřejní další informace o svém vyvíjeném titulu.

Zdroj: gamerant.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn