Arcane_compressor

První trailer pro Arcane 2 dorazil

8. 1. 2024
Zdroj náhledu: Riot Games

Konečně je to tady. Dočkali jsme se prvního traileru na pokračování oceňovaného seriálu ze světa League of Legends – Arcane. Prvních 45 vteřin z nového seriálu nám tak představuje novou zápletku a hlavně novou postavu, kterou známe z Vyvolávačova žlebu. Jedná se o krvelačného Warwicka, monstrum ze Zaunu, který vycítí krev své kořisti na hodně velké vzdálenosti. V krátkém videu, které nahání husí kůži, můžeme vidět šíleného vědce Singeda, jak pracuje na svém novém experimentu. V pozadí potom vidíme zavěšené tělo Warwicka, které je nejspíše připraveno ke spuštění.

Na oslavu vydání druhé sezony nám také vývojáři prozradili, že se na základě seriálu dočkáme změny i ve hře. První je nová šampionka přímo ze seriálu – Ambessa Medarda – a druhou je plánovaná změna šampiona, jehož už známe. O kterého jde a jakých změn se dočkáme, nám vývojáři neprozradili. Jediné, co víme, je, že přijde s novou sezonou. Zatím se tedy můžeme dohadovat, jestli půjde o Jinx, Vi, Caitlyn, Jayce, Singeda, Ekka, nebo právě zmíněného Warwicka. Trailer k nové sezoně můžete zhlédnout zde:

Nová řada vyjde v listopadu letošního roku a bude opět obsahovat 9 epizod. Na pokračování první série jsme si museli počkat trochu delší dobu, jelikož podle slov vývojářů kvalitu nelze uspěchat. První sezona byla koneckonců ve vývoji šest let. Nyní jsme čekali tři roky na pokračování.

Seriál Arcane si získal mnoho fanoušků z hráčské komunity a ještě více z široké veřejnosti, která League of Legends nikdy nehrála. Chválen je především pro svoji audiovizuální stránku, jež nabízí neskutečný zážitek. Pozitivní ohlasy byly také adresovány vývoji postav, převážně Jinx, která trpí duševní poruchou, jež je v seriálu skvěle vykreslena.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.