Midnight Ghost Hunt – crossover

První velká aktualizace Midnight Ghost Hunt

19. 5. 2022
Zdroj náhledu: Vaulted Sky Games

Schovávačka jménem Midnight Ghost Hunt spustila svůj předběžný přístup v březnu a hned si získala velkou pozornost. Na Steamu se hodnocení drží na velmi kladných příčkách a autoři z Vaulted Sky Games přichází s první velkou aktualizací. Kromě drobných oprav a crossoveru se hrou Satisfactory, jehož skafandr Pioneer si lovci duchů budou moct nasadit, update láká na novou strašidelnou mapu. Továrna Dream Dolls bude děsivé prostředí plné nových rekvizit a předmětů, které v roli duchů budete moct posednout a ovládat. Továrna na výrobu malých rozkošných panenek nabídne také další dětské hračky. Velkým lákadlem samozřejmě budou samotné vražedné panenky, které nejsou tak roztomilé a nevinné, jak se mohou zdát. Dalšími výhodami pro duchy budou také tovární nástroje, jako vysokozdvižné vozíky, pásy, a dokonce i automat na nápoje po lovcích může nemilosrdně pálit jednu plechovku za druhou.

Tato aktualizace do hry dorazí 19. května společně s vyvážením poškození zejména zbraní na blízko. Tento velký balíček novinek hru Midnight Ghost Hunt zase o něco málo ozvláštní a přitáhne nové hráče.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.