PS Plus květen 2021 - náhledovka

PS Plus květen 2021 - ani tento měsíc Sony nezklamalo

28. 4. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc květen roku 2021. Zde vám jako každý měsíc ukážeme seznam her, které si můžete od 4. května přidat do své knihovny.

Zdroj: blog.playstation.com

Wreckfest

Není snad nikoho, kdo by neznal legendární FlatOut od vývojářského studia Bugbear Entertainment. Tato věhlasná série se po letech dočkala novodobého nástupce v podobě titulu Wreckfest, jenž si od FlatOutu bere všechny silné aspekty, kterými se proslavila. Hra nabízí závodní režim pro jednoho hráče i multiplayer, který si můžete užít až ve 24 hráčích.Wreckfest bude v PS Plus květen 2021 dostupný od 4. do 31. května 2021.

Battlefield 5

I druhý titul jistě potěší mnoho předplatitelů služby PS Plus. Kromě Wreckfestu si budou moci všichni uživatelé přidat i nejnovější díl série Battlefield. Pátý díl se po několika letech vrací ke svým kořenům, a to konkrétně do druhé světové války. Tato série je známá především jako hra pro více hráčů a ani nejnovější díl nikterak nevybočuje z řady. Najdeme zde několik herních režimů, nespočet map a novinkou je i režim, inspirovaný oblíbeným žánrem Battle royale. Vývojáři však ani zde nezapomněli na kampaň pro jednoho hráče. Battlefield 5 bude v PS Plus květen taktéž dostupný od 4. do 31. května 2021.

Stranded Deep

Pro milovníky survival her si Sony připravilo hru s názvem Stranded Deep. V ní se vžijete do role trosečníka na opuštěném ostrově jako jediného přeživšího pádu letadla. Vaším primárním úkolem je přežít, nutností je obstarávat jídlo, pití a všechny ostatní potřeby. Stranded Deep se může chlubit procedurálně generovaným světem, chytlavým systémem craftingu a úžasnou atmosférou.
Stranded Deep bude stejně jako v případě předchozch her v PS Plus květen dostupný od 4. do 31. května 2021.

Tagy:

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.