Fallout 76 - náhled

PS Plus leden 2023 skutečně nabídne hru ze světa Fallout a Star Wars

29. 12. 2022
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc leden roku 2023. Také tentokrát se dočkáte tří zajímavých titulů, které byly předmětem nedávného úniku. Jen dodáme, že předplatitelská služba PS Plus od Sony byla kompletně přepracována a nyní se dělí na tři verze. Ke klasické rozdávačce, která probíhá každý měsíc, vám stačí základní tarif Essential.

PS Plus leden 2023

Zdroj: Sony

Fallout 76 (PS4)

První titul, který PS Plus leden 2023 nabídne, je Fallout 76. Hra byla vydána v roce 2018 s cílem propojit hráče navzájem a nechat je společně přežívat jadernou katastrofu v Západní Virginii. To se ovšem ze začátku Bethesdě příliš nepodařilo, titul doprovázelo velké množství chyb, absence několika zásadních aspektů a rovněž pustý a prázdný svět, v němž nebylo možné dělat skoro nic. Ze začátku to dokonce vypadalo, že se z Falloutu 76 stane absolutní propadák odsouzený k zániku. Bethesda však postupem času obohacovala hru o nový obsah a výsledkem je stále větší úspěch a oblíbenost u komunity.

Fallout 76 bude v PS Plus leden 2023 dostupný od 3. ledna do 6. února.

Star Wars Jedi: Fallen Order (PS4 a PS5)

Hra vypráví příběh o Calu Kestisovi, který musí spolu se svými společníky obnovit řád rytířů Jedi. To ovšem nebude tak jednoduchý úkol, jelikož v cestě za obnovením řádu mu budou stát inkvizitoři z Impéria, jejichž cílem je ovládnout galaxii a zničit Jedie. Tomu samozřejmě musí Cal zabránit, a tak se vydává na nebezpečnou cestu, při níž využije své schopnosti a světelný meč, aby zůstal před Impériem vždy o krok napřed a obnovil řád rytířů Jedi.

Star Wars Jedi: Fallen Order bude v PS Plus leden 2023 rovněž k dispozici od 3. ledna do 6. února.

Axiom Verge 2 (PS4 a PS5)

Axiom Verge 2, přímém pokračování explorativní plošinovky Axiom Verge, se ocitnete na neznámém místě podobném Zemi, které kdysi ovládla moderní a technicky vyspělá civilizace. Budete bojovat s nebezpečnými příšerami, hackovat stroje a prohledávat každý kout, abyste přežili a vrátili se zpět do vaší reality.

Axiom Verge 2 bude také k dispozici od 3. ledna do 6. února.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.