Street Fighter 6 – moc se nesměj

PUBG spojuje síly se Street Fighter 6

15. 7. 2023
 

Slavná online střílečka PUBG oznámila novou spolupráci s bojovou sérií Street Fighter. Battlegrounds se v současné době nachází ve své 24. sezóně a nedávno byla vydána aktualizace 24.2, která představila různá vylepšení a několik zajímavých novinek. Jednou z nejzásadnějších změn je přepracovaný režim Arcade a spolupráce se SF6.

Zdroj: PUBG

PUBG: Battlegrounds a Street Fighter 6 oznámily spolupráci, v jejímž rámci budou v battle royale přístupné skiny postav od Capcomu. Od 26. července do 20. září si hráči PUBG: Battlegrounds budou moci prostřednictvím herního obchodu pořídit skiny pro Ryu, Chun-Li, Cammy a trenéra Luka, společnost Krafton však neupřesnila, kolik budou jednotlivé kostýmky stát. Na špici celého seznamu je ovšem Chun-Li, jejíž skiny vychází z původního designu a z nejnovějšího oblečku bojovnice, jenž je považován za jeden z nejlepších kostýmů ve hře Street Fighter 6.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.