Regiments intro

Regiments slaví první výročí

22. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bird’s Eye Games

Je tomu již rok, co se objevila neotřelá svěží taktická strategie Regiments, která začíná eskalací studené války v roce 1989. Uživatelská hodnocení se pohybují na platformě Steam stabilně kolem 84 % a titul se těší oblibě hráčů. K prvnímu výročí se jednočlenné vývojářské studio Bird’s Eye Games, konkrétně Mikhail Sherstennikov, rozhodlo vydat informace o plánech do budoucna. 

Podstatná část plánovaného DLC s názvem Northern Group of Forces byla vydána formou bezplatných aktualizací. Během podzimu bude následovat Nizozemsko, které doplní plánovaný obsah. Jedna z položek na seznamu „volitelných funkcí“, skirmish mód Static Defense, doplňuje verzi Mobile Defense.

Regiments 12231

Mezi národy, které budou následovat, patří již zmíněné Nizozemsko. Díky velké pomoci komunity se navíc blíží dokončení Československa a Francie. K dokončení DLC Central Group of Forces zbývá pak už jen Kanada. Je potřeba upozornit, že toto DLC bude placené. Nebude se však jednat jen o rozšíření o nové národy. Přibude také funkce s názvem „Generované operace“, v originále „Generated Operations“. 

Postupně bude rozšířeno i vzdušné bojiště, které využije plně svůj potenciál. Funkce bojové letecké hlídky TacAid nasadí stíhací letouny, které budou po určitou dobu hlídat určenou oblast a budou se snášet k nepřátelským vzdušným cílům. Integrované transportní vrtulníky poskytnou bezkonkurenční mobilitu leteckému útoku pěchoty a dalším vzduchem přepravitelným jednotkám.

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.