Regiments intro

Regiments slaví první výročí

22. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bird’s Eye Games

Je tomu již rok, co se objevila neotřelá svěží taktická strategie Regiments, která začíná eskalací studené války v roce 1989. Uživatelská hodnocení se pohybují na platformě Steam stabilně kolem 84 % a titul se těší oblibě hráčů. K prvnímu výročí se jednočlenné vývojářské studio Bird’s Eye Games, konkrétně Mikhail Sherstennikov, rozhodlo vydat informace o plánech do budoucna. 

Podstatná část plánovaného DLC s názvem Northern Group of Forces byla vydána formou bezplatných aktualizací. Během podzimu bude následovat Nizozemsko, které doplní plánovaný obsah. Jedna z položek na seznamu „volitelných funkcí“, skirmish mód Static Defense, doplňuje verzi Mobile Defense.

Regiments 12231

Zdroj: Regiments 12231

Mezi národy, které budou následovat, patří již zmíněné Nizozemsko. Díky velké pomoci komunity se navíc blíží dokončení Československa a Francie. K dokončení DLC Central Group of Forces zbývá pak už jen Kanada. Je potřeba upozornit, že toto DLC bude placené. Nebude se však jednat jen o rozšíření o nové národy. Přibude také funkce s názvem „Generované operace“, v originále „Generated Operations“. 

Postupně bude rozšířeno i vzdušné bojiště, které využije plně svůj potenciál. Funkce bojové letecké hlídky TacAid nasadí stíhací letouny, které budou po určitou dobu hlídat určenou oblast a budou se snášet k nepřátelským vzdušným cílům. Integrované transportní vrtulníky poskytnou bezkonkurenční mobilitu leteckému útoku pěchoty a dalším vzduchem přepravitelným jednotkám.

Více podrobností naleznete zde.

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.