Residnet Evil – Logo

Restart filmu Resident Evil odhaluje Claire i Leona

2. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony představila první pohled na filmové postavy – ukázala nám trojici momentek z filmu, na kterých jsou zachyceni hlavní aktéři a jeden děsivý nepřítel.

Nejprve vidíme Leona S. Kennedyho, jehož ztvárnil Avan Jogia spolu s Claire Redfield, kterou si zahrála Kaya Scodelario. Jogia se už dříve představil ve filmu Zombieland: Scodelario nebo si v minulosti zahrál například v seriálech Piráti z Karibiku, Crawl, Spinning Out nebo The Pale Horse.

Zdroj: sonypictures.com

Dále se objeví Tom Hopper jako Albert Wesker, Chad Rook jako Richard Aiken, Hannah John-Kamen jako Jill Valentine a Robbie Amell jako Chris Redfield.

Zdroj: sonypictures.com

Scénárista a režisér Johannes Roberts pro server IGN uvedl, že původní film Resident Evil s Millou Jovovich má rád, ale prý nevystihuje to, co miluje ve hrách.

„Chtěl jsem vytvořit děsivou atmosféru, nikoli vyloženě akční podívanou,“ řekl Roberts. „Myslím, že podobně to cítili i fanoušci hry – chtěli vidět ikonické postavy i lokace a mít pocit, že film více odpovídá hernímu světu Resident Evil, proto jsme se vlastně rozhodli jít tímto směrem. Na filmu jsme pracovali ruku v ruce s Capcomem... až do té míry, že jsme od nich vlastně dostali plány návrhů Spencerova sídla a policejní stanice Raccoon, abychom je co nejdokonaleji ztvárnili. Dokonce máme i přesné kresby na stěnách sídla.“

Resident Evil: Welcome to Raccoon City bude mít premiéru „pouze v kinech“ 24. listopadu. Do českých kin se film podívá 2. prosince.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.