Hitman 2

PS Plus září 2021 – další skvělá nabídka her od Sony

1. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc září roku 2021. My vám jako vždy ukážeme, které hry si budete moci od 7. září přidat do své knihovny.

Zdroj: Sony

Overcooked: All You Can Eat!

Tato edice obsahuje hru Overcooked!, Overcooked! 2 a k tomu všechen bonusový obsah, který je smíchaný a remasterovaný v této skvělé definitivní edici. Užijte si stovky úrovní kooperativního vaření, lokálního nebo online multiplayeru ve stále nebezpečnějších kuchyních. Hráči si mohou užít režimy kampaně, přežití a procvičování. Overcooked: All You Can Eat! bude v PS Plus září 2021 dostupný od 7. září.

Predator: Hunting Grounds

Vydejte se na lov nebo buďte loveni v této multiplayerové online střílečce, který staví muže proti Predátorovi. V rámci čtyřčlenného Fireteamu dokončete náročné mise, než vás Predátor najde, nebo se staňte Predátorem a lovte svou kořist pomocí mimozemských zbraní. Vyberte si různé třídy a naučte se různé styly hry, bez ohledu na to, jakou stranu si zvolíte.Predator: Hunting Grounds bude v PS Plus září 2021 dostupný od 7. září.

Hitman 2

Cestujte po celém světě a sledujte své cíle napříč exotickými místy, od sluncem zalitých ulic po tajemné a nebezpečné deštné pralesy. Nikde není bezpečí před nejtvořivějším zabijákem, Agentem 47. Připravte se zažít příběh špionážního thrilleru, v němž je úkolem odstranit nepolapitelného stínového klienta. Tato hra představuje nové způsoby hraní, nové herní režimy a nové funkce.Hitman 2 bude v PS Plus září 2021 dostupný od 7. září.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.