Rust intro

Rust dostane v červenci Nvidia DLSS

21. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Příjemný nárůst výkonu pro majitele karet RTX.

Nvidia přináší DLSS-Deep Learning Super Sampling do oblíbené survival hry Rust. Tato aktualizace vyjde začátkem příštího měsíce, a to zcela zdarma, jakožto součást „balíčku dalších her“.

Podpora DLSS pro hru o přežití se objeví 1. července. Doprovází ji funkce Nvidia Reflex, která byla přidána již v květnu, aby pomohla snížit latenci systému. Aktualizace by měla být příjemným zvýšením výkonu pro hráče ve hře, která je tradičně trochu špatně optimalizovaná.

Úspěšný rok pro Rust

Pro hru Rust to byl dobrý rok, a to navzdory tomu, že na jeho začátku její servery doslova vzplály. Hra se před pár měsíci dočkala velké vizuální úpravy, která jí dodala „svěží vzhled“ a přepracovala některé části světa. Změny se dočkalo smetiště a posun křoví byl upraven tak, aby se usnadnilo budování základen.

Rust není jedinou hrou, která se dočkala podpory. Společnost Nvidia poskytuje DLSS také hrám Lego Builder's Journey a Doom Eternal. DLSS pro hru Lego Builder's Journey přichází spolu s datem vydání 22. června, zatímco hra Doom Eternal získá podporu DLSS při vydání aktualizace ray tracingu 29. června. 

Uživatelé Linuxu také dostanou svůj díl supersamplingu, a to s podporou her Vulkan na platformě Proton od 22. června. Další podpora pro hry DirectX s podporou DLSS běžící přes Proton dorazí později v tomto roce.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.