Sable oznamuje datum vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Shedworks

Na včerejším Summer Game Festu se objevil i titul Sable s oznámením data vydání. Původně se plánovalo Sable vydat už v roce 2019, ale po několika odkladech je již stoprocentně jisté, že se tak stane tento rok. Tato zajímavá hra s nádherným vizuálním zpracováním bude dostupná 23. září na PC a Xbox One.

Sable je indie hra zaměřená na prozkoumávání a objevování krásného herního světa, přičemž samotná inspirace grafické podoby vzešla ze známého japonského studia Ghibli a z děl umělce jménem Jean ‘Moebius’ Giraud. Připravte se tedy na nezapomenutelnou cestu rozlehlou pouští skrze duny na svém vznášedle, abyste postupně odkrývali záhady a tajemství dávných civilizací. Mezi troskami budov, monolity, pozůstatky vesmírných lodí i kdysi monumentálních divů světa objevte jejich vlastní příběhy. To vše za doprovodu něžného soundtracku od Japanese Breakfast.

Sable nabídne různé úpravy vznášedla, různé kostýmy, masky a další předměty, logické hádanky i úkoly pro klany a nomády, které na svých putováních potkáte.

Více informací najdete zde.

Zdroj: Shedworks

Zdroj: Steam

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn