Sable – úvodka

Sable oznamuje datum vydání

11. 6. 2021
Zdroj náhledu: Shedworks

Na včerejším Summer Game Festu se objevil i titul Sable s oznámením data vydání. Původně se plánovalo Sable vydat už v roce 2019, ale po několika odkladech je již stoprocentně jisté, že se tak stane tento rok. Tato zajímavá hra s nádherným vizuálním zpracováním bude dostupná 23. září na PC a Xbox One.

Sable je indie hra zaměřená na prozkoumávání a objevování krásného herního světa, přičemž samotná inspirace grafické podoby vzešla ze známého japonského studia Ghibli a z děl umělce jménem Jean 'Moebius' Giraud. Připravte se tedy na nezapomenutelnou cestu rozlehlou pouští skrze duny na svém vznášedle, abyste postupně odkrývali záhady a tajemství dávných civilizací. Mezi troskami budov, monolity, pozůstatky vesmírných lodí i kdysi monumentálních divů světa objevte jejich vlastní příběhy. To vše za doprovodu něžného soundtracku od Japanese Breakfast.

Zdroj: Shedworks

Sable nabídne různé úpravy vznášedla, různé kostýmy, masky a další předměty, logické hádanky i úkoly pro klany a nomády, které na svých putováních potkáte.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.