Scathe – McŠpek

Scathe se představuje jako nové krví nasáklé FPS

18. 2. 2022
Zdroj náhledu: Damage State Ltd

Studio Damage State představilo svou novou hru – jedná se o akční FPS jménem Scathe, která má vyjít ještě tento rok. Na Steamu bude dostupné demo od 21. února. Pokud vás tento krví nasáklý sci-fi titul zaujal, na nic nečekejte a vzhůru do pekla! Inspirace DOOMem je zřejmá a hratelnost i atmosféra se nese ve velmi podobném duchu tak, jak to máme rádi… je čas nakopat pár démonům zadnice a rozpoutat v pekle to pravé peklo!

Zdroj: Damage State Ltd

Vžijete se do role postavy jménem Scathe, vymahače pekelných legií, který se podřizuje samotnému božskému Stvořiteli. Dokážete svou cenu tím, že se bez jediné úhony probijete pekelným labyrintem, který skrývá brutální a často znetvořené démony? Hlavní hrdina disponuje extrémní silou a rychlostí, což vám v boji bude jistě užitečné. Ne ovšem tak jako hromada rozmanitého arzenálu, kušíe začínaje a masivní brokovnicí konče. Hledejte pekelné kameny a vypořádejte se se všemi pekelnými ohavnostmi i s obrovskými Strážci, kteří je hlídají.

Scathe slibuje podporovat plnohodnotný online multiplayer, do kterého se budou moct připojit či kdykoliv odpojit až tři další hráči. Jestli zapříčiní váš úspěch, nebo naopak vaši zkázu, to už je otázka. Hra bude dostupná na PC (Steam i Epic Games Store), Xbox One, Xbox Series X/S a Playstation 4 i 5. Datum vydání přesně není známo, ale snad se skutečně letos dočkáme.

Více se dozvíte na oficiálních stránkách vývojářů.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.