Scavengers scavlab

Scavengers a velký test pro všechny

29. 5. 2021
Zdroj náhledu: Midwinter

Scavengers je poměrně nedávno vydanou hrou, která kombinuje styl sci-fi survival a prvky battle royale. Hra má zabudovanou experimentální platformu pro testování sandboxů, která se nazývá ScavLab, a právě v ní bude test probíhat dnes večer od 19:00 britského času, tedy ve 20:00 našeho času.

Velký test ve Scavengers

Tato první veřejná událost ScavLab umožní tisícům hráčů shromáždit se v jednom sdíleném společném centru ve hře. Developer Midwinter plánuje konkurenční sportovní minihry, rozsáhlé boje i živé digitální AMA s generálním ředitelem a spoluzakladatelem Joshem Holmesem.

Není to poprvé, co Midwinter testoval masivní událost s počtem hráčů. V polovině dubna použil ScavLab pro uzavřený komunitní test, který hostil více než 1 800 hráčů. Screenshot níže ukazuje, jak to vypadalo:

Zdroj: Midwinter

Příležitost pro všechny

„Toto je příležitost pro hráče, aby se poprvé podívali na bezprecedentní možnosti ScavLabu a herních možností,“ řekl Holmes.

„Budeme testovat funkce a herní nápady až s 5 000 hráči ve sdíleném prostředí – s potenciálem hostit mnoho dalších hráčů v budoucích událostech. Naším hlavním cílem je vytvořit zážitek, ke kterému se lidé chtějí připojit pro zábavu, a s každou akcí ScavLab budeme zkoušet spoustu věcí, protože toho chceme dosáhnout. Doufáme, že komunita je ochotna se k nám na této divoké jízdě připojit.“

Chcete-li se zúčastnit, musíte si stáhnout Scavengers (je zdarma) a zařadit se do ScavLabu před 20:00

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.