LEGO Builders Journey - náhled

Sedmý Mystery Game titul na Epic Games Store nás zavede do světa LEGO

21. 12. 2022
Zdroj náhledu: LEGO Games

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Sedmým vánočním Mystery Game titulem roku 2022 je LEGO Builder’s Journey.

LEGO Builder’s Journey je geometrická logická hra, v níž se kreativitě meze nekladou. K dispozici vám budou známé kostičky LEGO, s nimiž budete experimentovat a vytvářet různé modely. Můžete si postavit závodní auto či pirátskou loď podle vašich představ a své výtvory následně sdílet se svými přáteli. LEGO Builder’s Journey je možná dosud nejvíce autentickou hrou ze světa LEGO, která se kdy na naše monitory dostala.

LEGO Builder’s Journey bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Poté se nabídka Mystery Game opět obmění.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.