Sekiro Shadows Die Twice – boj

Sekiro: Shadows Die Twice slaví prodejní úspěchy

28. 9. 2023
Zdroj náhledu: FromSoftware

Studio FromSoftware má za sebou celou řadu povedených her, jež se mohou pyšnit přídavkem těch nejnáročnějších a nejunikátnějších Souls-like titulů. Sekiro: Shadows Die Twice se do této početné rodiny hrdě řadí jako držitel ocenění Hry roku na The Game Awards v roce 2019 a jeho kvality dokazují i další ukazatele.

Titul slaví dosažení významného prodejního milníku za čtyři roky od svého vydání. Sekiro: Shadows Die Twice už prodalo přes deset milionů digitálních i fyzických kopií po celém světě. Na první příčku nejprodávanější hry studia to sice ještě nestačí, ale i tak se Sekiro řadí na třetí místo hned za Dark Souls 3 a pochopitelně Elden Ringem, který své prvenství obsahuje s více než dvaceti miliony prodaných kopií za něco málo přes rok od vydání.

Prakticky každá hra od studia FromSoftware slavila komerční úspěchy a překonala minimálně jeden milion. Nedávno došlo k oživení série Armored Core vydáním šestého dílu s podtitulem Fires of Rubicon po více než deseti letech, co franšíza mechanické bojovky naposledy vstoupila na trh. Pozornost všech se nyní soustředí na DLC pro Elden Ring s názvem Shadow of the Erdtree, které prozatím nemá stanovené pevné datum vydání.

Sekiro: Shadows Die Twice je pro fanoušky náročných bojů stále žádaným kouskem, který sází na rychlou náročnou akci v prostředí Japonska za éry Sengoku. Titul si můžete zahrát na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.