Shadow Tactics Blades of the Shogun - Aiko's Choice intro

Shadow Tactics: Blades of the Shogun čeká rozšíření

26. 3. 2021
Zdroj náhledu: Minimi Games

Vývojářské studio Mimimi Games, které stojí za skvělými tituly, jakými jsou Shadow Tactics: Blades of the Shogun a Desperados 3, před několika hodinami oznámilo samostatné rozšíření Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko's Choice.

Jak již název napovídá, jedná se o příběh jedné z hlavních postav hry Shadow Tactics: Blades of the Shogun, půvabné Aiko. Samy vývojáři uvedli, že jsou velice šťastni a potěšeni stálým zájmem o hru, k níž se sami rádi vracejí.

Aiko je kunoiči, což je označení pro ženu – šinobi. Aiko, jak můžeme z hraní hlavní hry vidět, je mistryní kamufláže a ráda mate nepřátele převlekem za gejšu. Její půvab jde ruku v ruce s jejími smrtícími technikami a důvtipem. Aiko však provázejí stíny její minulosti, se kterými se musí vypořádat jednou provždy

Zdroj: Daedalic

Staří známí zpátky na scéně

Samozřejmě že Aiko nebude čelit stínům minulosti sama a spojí se svými přáteli z hlavní hry. Opět se tak ujmete velení týmu smrtících zabijáků, mistrů kamufláže a špinavých taktik. Budete se ukrývat ve stínech a plánovat nejlepší způsob, jak splnit daný úkol a vypořádat se s nepřáteli. To vše bude v nádherně zpracovaném světě Shadow Tactics: Blades of the Shogun, který je zasazen do Japonska během rané fáze období Edo.

Nepotřebujete základní hru

Dle sdělení vývojářů bude rozšíření obsahovat tři plnohodnotné hlavní mise, které se odehrávají na zcela nových mapách, a tři kratší mezihry. Celé rozšíření bude samozřejmě ve stejném duchu jako hlavní hra Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Ke hraní Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko's Choice NENÍ potřeba vlastnit základní hru. Očekávaný termín vydání Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko's Choice je konec roku 2021.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.