Skate 2 čeká vypnutí serverů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Zpráva, kterou společnost EA zveřejnila, zarmoutí srdce věrných hráčů a milovníků skateboardů. Servery hry Skate 2 pro PlayStation a Xbox budou za necelý měsíc vypnuty, čímž skončí více než desetileté období této skateboardové zábavy.

Herní série Skate je od vydání Skate 3 prakticky mrtvá. Sice se najdou hráči, kteří hry hrají, ale jednalo se spíše o nostalgii a srdeční záležitost. Situace se však změnila, když EA loni oficiálně oznámila novou hru ze série. Zatím nejsou jasné podrobnosti, není bohužel ani žádný podstatný gameplay, ale vývojáři potvrdili její vydání na PC.

Oznámení přišlo prakticky jako rána z čistého nebe

„Dodatečně upozorňujeme, že 10. prosince 2021 vypneme online servery Skate 2 pro PlayStation a Xbox,“ stálo na twitteru oficiálního účtu Skate. „Není to snadné rozhodnutí a nebereme ho na lehkou váhu,“ uvedla společnost Electronic Arts. Více informací najdete zde. 

Načasování tohoto oznámení bylo obzvlášť zvláštní – bylo učiněno krátce poté, co společnost Microsoft uspořádala akci k oslavě 20. výročí Xboxu. Účet Skate na Twitteru – stejně jako většina velkých herních účtů – citoval tweet Xboxu a jako odpověď se rozhodl učinit toto oznámení. 

Skate 2 outro

Zdroj: igdb.com

Servery Skate 2 budou vypnuty 10. prosince 2021. I když to pro někoho může být zklamáním, stále je tu možnost hrát Skate 3.

Hráči si se Skate 2 jistě užili spoustu zábavy; toto je jistě konec herní éry. Hráčům nezbývá nic jiného než se se sérií úplně rozloučit nebo přesedlat na Skate 3. Případně je zde však i možnost počkat si na novou hru Skate. Vydání hry a podrobnosti jsou opravdu velmi strohé, takže se nedá přesně odhadnout ani termín vydání.

Zdroj: Techraptor.net

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn