Steam Deck

Skvělá zpráva pro všechny, kteří si zarezervovali Steam Deck

30. 7. 2022
Zdroj náhledu: Valve

Společnost Valve přinesla bez pochyby skvělé zprávy všem, kteří čekají na aktualizaci rezervace Steam Deck. Zpráva se týká aktualizace výroby Steam Decku a uvedla, že každý, kdo má rezervaci Steam Decku, může očekávat, že ho dostane ještě letos.

Oznámení proběhlo v příspěvku na Twitteru, v němž se Valve podělilo o novinky týkající se letošního vydání Steam Decku, a přináší trochu více informací. Podle příspěvku může každý, kdo má aktuální rezervaci Steam Decku, očekávat, že jej obdrží do konce letošního roku. Problémy s dodavatelským řetězcem se vyřešily, v důsledku čehož se objednávky spousty lidí přesunuly na vydání ve 3. čtvrtletí 2022 a zbytek rezervací je ve vydávacím okně ve 4. čtvrtletí 2022.

V komentářích k příspěvku se také vysvětlují nejasnosti ohledně oken pro vydání a dodává se, že Q3 znamená červenec až září, zatímco Q4 zahrnuje říjen až prosinec. Obecné přijetí příspěvku je zatím pozitivní a mnozí v sekci komentářů vyjadřují překvapení z této aktualizace. Někteří jsou k této zprávě stále skeptičtí, ale je i dost těch, kteří se těší, že budou moci své Steam Decky obdržet ještě letos.

V příspěvku byl také uveden odkaz na hlavní webovou stránku služby Steam, kde společnost Valve pokračuje v poskytování dalších podrobností o výrobě Steam Deck a o tom, co mohou hráči očekávat. Valve v příspěvku uvádí, že bude schopna uspokojit požadavky dříve, než se očekávalo, pro všechny, kteří jsou ve frontě na rezervaci a čekají na svůj Steam Deck. 

Příspěvek také rozšířil to, co bylo uvedeno v původním příspěvku na Twitteru o oknech pro vydání rezervací pro Steam Deck ve 3. a 4. čtvrtletí. Bylo v něm uvedeno, že všichni, kteří jsou v současné době ve frontě na rezervaci Steam Decku, obdrží e-mail s objednávkou ještě letos. Rovněž mnoho zákazníků, kteří byli ve vydávacím okně „Q4 nebo později“, bylo přesunuto do vydávacího okna Q3, zatímco všichni ostatní jsou nyní ve vydávacím okně Q4.

Zdroj: gamerant.com

Tagy:

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.