Sky Children of the Light – zámek v oblacích

Sky: Children of the Light vyjde na PC

19. 5. 2023
Zdroj náhledu: ThatGameCompany

Jen málokterý milovník atmosférických indie her by neznal titul Flower či oceňované Journey od vývojářů z Thatgamecompany. Pokud máte o tomto studiu alespoň trochu povědomí, určitě budete znát jejich další počin, uznávanou free-to-play adventuru Sky: Children of the Light. Ta vyšla už v roce 2019 na iOS a později byla vydána také pro Android, Nintendo Switch a PlayStation. PC hráči mohou jásat, protože po čtyřech letech se hra konečně dočká vydání na Steamu. Prozatím neznáme přesné datum, ale titul si už nyní můžete přidat do svého seznamu přání, abyste neminuli upozornění, jakmile bude k dispozici.

Sky: Children of the Light je nádherný počin kombinující nejrůznější herní prvky v napínavém dobrodružství napříč sedmi říšemi jednoho království v oblacích. Čekat vás budou logické hádanky i napínavý příběh, který budete moct prožít sami nebo společně s dalšími hráči. Jádro celého zážitku tkví ve spolupráci. Verze pro PC bude obsahovat funkci cross-play mezi všemi dostupnými platformami. Přestože je titul volně hratelný a za dobu své existence zaznamenal už více než dvě stě šedesát milionů stažení, nepostrádá základní prvky pro MMO, jako je například Season Pass, pravidelné sezónní události i aktualizace nového obsahu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.