RollCats – závodní číča

Slovenská hra RollCats má dostupné demo

9. 5. 2023
Zdroj náhledu: Hoglet Interactive

V dílně slovenského studia Hoglet Interactive vzniká roztomilá závodní hra RollCats, v níž se zúčastníte intergalaktického Motocat šampionátu napříč vesmírem. Tentokrát však nepůjde o závody nadupaných aut, vytuněných mašin či jiných tradičních vozítek. RollCats jsou robotické kočky na masivních kolech, které cestou po dráze sbírají rakety, kulomety a další vychytávky k zneškodnění svých soupeřů. Využijte je moudře k ukořistění si trofeje pro sebe.

Chybět nesmí ani možnost si své robokočky vylepšit a upgradovat nejen pro vylepšení jízdních podmínek, ale i vzhledu za nasbírané krystaly. Co by to bylo za závodní kočku bez nového stylového nátěru, no ne? V plné verzi hry by vás mělo čekat až devět planet s různými herními režimy, a ani split screen není vynechán. RollCats se do prodeje dostanou bůh ví kdy, ale nedočkaví fanoušci už si nyní mohou na Steamu vyzkoušet hratelnou demoverzi.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.