Equilinox GIF

Soutěž o 4 Steam klíče ke hře Equilinox

15. 1. 2021
Zdroj náhledu: equilinox.com

Máte šanci vyhrát jeden ze čtyř Steam klíčů ke hře Equilinox.

Equilinox je hra pro ty z nás, kteří chtějí trochu zpomalit. Relaxační, klidná a možná i trochu povznášející, když svým vlastním přičiněním aspoň virtuálně obnovujete zemi. 

Equilinox ale není hra pro každého. Od prvního trsu traviny, který posadíte do vyprahlé planiny, než se dostanete k prvnímu masožravci, uběhne několik hodin reálného času. Není to o tom, co nejrychleji vyplnit úkoly, vše si odemknout a "dohrát". Jde o vychutnávání pomalu rozrůstající se květeny a zvířeny. Pokud jste rozhodnutí to vyzkoušet, ale fakt u toho nechcete strávit hodiny a hodiny, sáhněte po kreativním módu. 

Máte zde vše přístupné, jak zvířata, tak i stromy a květiny. A pozor...bez rozpočtu! Takže nakupujte a sázejte. Vytvořte si zelenou mapku dle své nejbujnější fantazie. Vybudujte pomocí mnoha stromů a rostlin a několika tvorů svůj ideální svět. Není od věci občas úplně vypnout, nevnímat ten neustálý shon a věnovat čas sám sobě. Svojí fantazii a představě, že si můžete vytvořit svůj vlastní azyl.

Soutez-byla-ukoncena-1

Další zajimavé soutěže    

Tagy:

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.