Babylons Fall intro

Square Enix blíže představí hru Babylon's Fall na E3

4. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Nadcházející E3 se nekompromisně blíží. S touto souvislostí se objevují nové a nové informace o nadcházejících hrách napříč všemi platformami. Všichni čekají na potvrzení nebo vyvrácení spekulací. Ne jinak tomu bude i u hry Babylon's Fall.

Na prezentaci společnosti Square Enix na veletrhu E3 bude 13. června představen nový pohled na titul  Babylon's Fall. Poprvé byla hra představena na E3 2018, přičemž naposledy bylo možné ji vidět v roce 2019 v rámci livestreamu Sony State of Play. Na Babylon's Fall pracuje vývojářské studio PlatinumGames, které stojí za úspěšnou hrou NieR: Automata.

Babylons Fall monster fight

Zdroj: igdb.com

Square Enix představí více očekávaných titulů

SSquare Enix také slíbil, že se podělí o bližší pohled na Life is Strange: True Colors, kterou vydavatel plánuje vydat 10. září. Dále budou oznámeny novinky o hře Marvel's Avengers. Když už je řeč o Marvelu, podle Jasona Schreiera z agentury Bloomberg bude hra od Eidos-Montreal, o které Square tvrdí, že bude mít premiéru, pravděpodobně projekt Guardians of the Galaxy. Na tomto projektu studio pracuje od roku 2017.

Utajovaná BETA na Steamu?

Jak však zachytil web Gematsu, hra s názvem BABYLON'S FALL (Closed Beta Test) byla možná přidána na servery služby Steam. Tento fakt dokládá záznam na SteamDB, podle kterého je aplikace veřejnosti skrytá a není o ní k dispozici téměř žádné informace.

Babylon's Fall vyjde na PC a PlayStation 4. Původní termín vydání byl sice stanoven na rok 2019, ale pravděpodobně byl odložen buď na pozdější rok 2021, nebo možná dokonce na rok 2022. Bližší informace se tedy dozvíme na E3.

Zdroj: ign.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.