Stellar Blade – Eve podruhé

Stellar Blade oznamuje demo… tentokrát už doopravdy

25. 3. 2024
Zdroj náhledu: SHIFT UP

Fanoušci vnadných křivek a akčních mlátiček, přišel váš čas. Jestli jste dosud neslyšeli o připravovaném titulu Stellar Blade od vývojářů ze studia Shift Up, o hodně přicházíte. Vydání je takřka za rohem, a jak nejlépe nalákat fanoušky ke koupi než jim poskytnout bezplatnou demoverzi po tom, co ji společnost Sony nedávno omylem předčasně spustila a rázem spěšně odstranila. Stellar Blade kromě tohoto nepatrného incidentu postihl také únik prvních čtyřiceti minut ze hry, a tak by se zdálo, že si nedočkaví hráči nastudovali snad už úplně všechno. Autoři ovšem tvrdí, že skutečné kouzlo titulu dokážete ocenit pouze skrze své vlastní praktické zkušenosti. Nač tedy čekat. Ovladače do rukou, za čtyři dny to vypukne.

Demo Stellar Blade bude spuštěno 29. března 2024 od sedmé hodiny ranní tichomořského času. Čeští hráči si tak mohou přispat nebo se o to více těšit na návrat z páteční šichty, protože v našem regionu se brány otevřou až ve tři hodiny odpoledne. Podle příspěvku na blogu PlayStationu se demo odehraje od samého začátku hry, kdy je hrdinka Eve poslána na Zemi, až po dokončení první fáze, tedy po porážku prvního bosse. Čekat by nás měl i obsáhlý tutorial, který se hráče pokusí blíže seznámit s bojovými funkcemi a dalšími herními mechanikami. Malé překvapení prý číhá na ty, kterým se podaří celou první etapu dokončit. O co přesně se jedná, nemá nikdo tušení. 

Zdroj: SHIFT UP

Příjemnou zprávou je možnost uložená data v systému PS5 přenést i do plné verze hry, která vychází 26. dubna 2024 jako exkluzivní titul pouze pro konzoli PlayStation 5. Pokud ještě nemáte svou předobjednávku, stále máte čas získat exkluzivní bonusy. Čas, aby lidstvo znovu získalo Zemi, téměř nadešel. Určitě mi však dáte za pravdu, že rychlé souboje s obrovskými nepřáteli jsou až naším druhotným zájmem. Stellar Blade od samého začátku cílil na pečlivě vymodelované křivky Eve a my jsme si jisti, že si jich užijeme dosyta.

Zdroj: blog.playstation.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.