Subnautica Below Zero náhled

Subnautica: Below Zero se dočká plné verze již za měsíc

14. 4. 2021
Zdroj náhledu: Unknown Worlds Entertainment

Již v roce 2014 se zrodila skvělá survival hra s názvem Subnautica. Tato hra si získala srdce několika tisíce hráčů. Na Steamu má neuvěřitelné hodnocení, a to 95 % kladných recenzí. Nejspíše i proto dostala Subnautica pokračování.

Druhý díl této promakané survival hry se jmenuje Subnautica: Below Zero. Na Steamu si opět získala svoje fanoušky a také 93 % kladných recenzí. Předběžný přístup neboli Early Access byl vydán 30. ledna 2019. Po více než dvou letech tedy, 14. května 2021, bude hra vydána v plné verzi.

O čem vlastně Subnautica: Below Zero je? Příběh se odehrává dva roky po událostech z prvního dílu. Vracíme se zpět na planetu 4546B, abychom odhalili, proč byla jedna z místních základen náhle opuštěna.

Subnautica: Below Zero nabízí spoustu kvalitního herního času. Hra se odehrává v překrásném podmořském světě, vaše stavební možnosti jsou velice rozsáhlé a v oceánu potkáváte jak přátelské, tak nepřátelské živočichy, takže se neustále bojíte o svůj holý život. Všechny tyhle body dělají z téhle hry správně provedený survival, který vás jednoduše obere o několik hodin vašeho života.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.