Solarpunk náhled

Survivalovka Solarpunk se poprvé představuje

31. 5. 2023
Zdroj náhledu: Cyberwave

Vývojářské studio Cyberwave představilo svoji nadcházející survivalovou hru, nesoucí název Solarpunk. Trailer z počátku hráčům představí běžné činnosti, jako například kácení stromů, stavění svého vysněného obydlí nebo farmaření. Těšit se také můžete na chov dobytka, jako například prasat, kuřat nebo ovcí. Na první pohled se tedy může zdát, že titul nebude ničím příliš originální, opak je ale pravdou.

Ostrov, na kterém stavíte, farmaříte a žijete pohádkový život je totiž obklopen mraky a vzduchem. Kolem vás se nachází nespočetně mnoho dalších létajících ostrovů, které čekají na prozkoumání. Ptáte se, jak se na tyto okolní ostrůvky dostanete? Odpověď je zcela jednoduchá, přeci ve svojí malé a poněkud roztomilé vzducholodi. Solarpunk bude patřit mezi takzvané „eco-friendly“ tituly, jako zdroj energie tedy budete využívat vítr, vodu a sluneční světlo. A i když ve hře bude možné chovat prasata, nejsou určené k večeři, ale budou vám hledat lanýže, na kterých si už smlsnout můžete.

Pokud vás titul zaujal, nezapomeňte si jej přidat do svého seznamu přání na Steamu. Datum vydání zatím není známo. Také je nutné zmínit, že Solarpunk můžete podpořit na Kickstarteru.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.